Spolszczenie Betrayer – rozpoczęcie prac

10 lipca 2023 roku w serwisie GOG.COM pojawiła się niezależna gra Betrayer, która dwa lata temu zniknęła z dystrybucji Steamowej (i wtedy jedynej) ze względu na niską sprzedaż i ogłoszenie przez autora zakończenia prac nad tytułem jakiś czas wcześniej. Betrayer jest obecnie dostępny do pobrania za darmo przez GOG.COM.

W związku z tym FLATlabs ogłasza prace nad spolszczeniem dla Betrayer, które obejmie tłumaczenie dialogów i interfejsu. Po ukończeniu spolszczenia będzie ono dostępne do pobrania z tej strony, z ModDB oraz na forum GOG.COM.

Kliknij tutaj, by przejść do strony Betrayer w sklepie GOG.COM

Czym jest Betrayer?

Betrayer to pierwszoosobowy shooter z elementami RPG, o unikatowej oprawie wizualnej i ciężkim, horrorowym klimacie. Historia opowiada o losie europejskiej kolonii zbudowanej w XVI-wiecznym Nowym Świecie, której osadnicy nagle zniknęli. Główny bohater wykorzystując swoje zdolności i arsenał broni, od łuków po broń palną, postanawia dowiedzieć się, jaki los spotkał kolonizatorów, a przy okazji wchodzi na ścieżkę trudnej walki z siłami mroku.

Podczas gry, gracz będzie eksplorować dzikie lasy i równiny Ameryki Północnej, odwiedzać lokacje zbudowane przez zaginionych kolonizatorów i zbierać wszelkie strzępki danych na temat ostatnich wydarzeń. Będzie stawiać czoło wrogom w świecie prawdziwym i równoległym wykorzystując otoczenie i możliwość skradania się, bądź też angażując się w walkę bezpośrednią.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments