Statystyki

Dialogi 36%
Interfejs 100%
Przedmioty 100%

O grze

Kenshi to sandboksowa gra RPG z otwartym światem, która ponad liniową fabułą stawia ciąg przyczynowo-skutkowy działań gracza. Możesz zostać handlarzem, złodziejem, rebeliantem, przywódcą najemników, podróżnikiem, farmerem, niewolnikiem, albo jedzeniem dla kanibali – wszystko to będzie unikalnym i niepowtarzalnym doświadczeniem.

Odkrywaj nowe wyposażenie i twórz je samodzielnie. Kupuj i ulepszaj własne budynki, które możesz wykorzystać jako obronne punkty odpoczynku, kiedy wszystko potoczy się źle, albo jako miejsca handlu. Wspieraj lub walcz z wieloma frakcjami tego świata, jednocześnie dbając o własną siłę i bogactwo, które są wymagane do życia w tak trudnym świecie. Zamień swoich żołnierzy z popychadeł na mistrzowskich wojowników. Ratuj rannych ludzi i dostarczaj ich w całości do domów.

O tłumaczeniu

Obecnie spolszczenie do gry Kenshi jest dostępne w wersji deweloperskiej – zarówno jako modyfikacja (automatyczna instalacja poprzez Steam), jak i standalone (wymaga ręcznego wgrania plików do gry). Wersja deweloperska (-dev) oznacza, że tłumaczenie nie jest kompletne i podlega regularnemu aktualizowaniu poprzez dodawanie nowych tekstów i poprawianie już obecnych.

Pobierz spolszczenie: