Statystyki

Interfejs 95%
Przedmioty 100%
Edytor 85%

O grze

Długo oczekiwana kontynuacja dobrze odebranej gry Door Kickers, Task Force North pokaże ci dobrze odwzorowaną współczesną walkę na krótkie dystanse (CQC, Close Quartes Combat) i taktyki wykorzystywane przez żołnierzy. Obecnie dostępne w Early Access.

Door Kickers 2 to gra taktyczno-strategiczna z widokiem z lotu ptaka, o wykorzystywaniu każdej informacji i kontrolowaniu operatorów siły specjalnych w najazdach, których celem jest zneutralizowanie terrorystów w fikcyjnym kraju Nowheraki, na Bliskim Wschodzie.

O tłumaczeniu

Obecnie spolszczenie do gry Door Kickers 2: Task Force North jest dostępne wyłącznie w wersji standalone. Ze względu na brak wsparcia dla Warsztatu Steam, każdy użytkownik jest zmuszony do ręcznej instalacji tłumaczenia przy każdej aktualizacji gry. Obecnie istnieje jedynie możliwość pobrania spolszczenia z naszej strony, a także z oficjalnego serwera Discord gry Door Kickers.

Ponadto, część z tekstów gry jest niemożliwa do przetłumaczenia ze względu na brak odpowiednich plików językowych, zaś DK2 w obecnej wersji uniemożliwia edycję tekstów spoza tych właśnie plików (bądź staje się dużo bardziej awaryjna).

Pobierz spolszczenie: